USAID GAI Projekat: Intenziviran rad na paketu obrazaca za poslovne procese iz OJ obe Gradske uprave Grada Novog Pazara (GNP)
Konsultant je sa nadležnim licima i vlasnicima poslovnih procesa iz OJ obe Gradske uprave GNP razmatrao ostvareni napredak u izradi paketa obrazaca po njihovim poslovnim procesima.
Održano je više pojedinačnih sastanaka sa predstavnicima OJ iz Gradske uprave za izvorne i poverene poslove – GUzIPP (Odeljenje za LER, Odeljenje za opštu upravu, Odeljenje za privredu, Odeljenje za tehničku pomoć, poslove obezbeđenja i vozni park i Odeljenje za inspekcijske poslove), kao i sa predstavnicima dva odeljenja iz Gradske uprave za naplatu javnih prihoda (GUzNJP). Razmatrani su problemi koje su vlasnici poslovnih procesa i kontrolori imali u dosadašnjem radu na izradi paketa obrazaca, kao i načini kako da se unapredi i ubrza rad na realizaciji ove projektne obaveze.
Zainteresovani mogu pogledati:










